Jak pracuji

Výběr a následná koupě vozu není jako koupit rohlík. Ostatně mé 15-ti leté zkušenosti vše potvrzují.
Celé to musí mít hlavu a patu tak, aby celkovým výsledkem byla Vaše naprostá spokojenost a měli jste vůz, na který se můžete opravdu spolehnout, víte, co od něj čekat. Abyste o voze věděli naprosto vše, co se týká jeho historie, lakování, technického stavu, optického stavu, případných investic apod. Prostě žádné překvapení. Nejdůležitější je spokojený zákazník, který přivede dalšího zákazníka. Vše čisté, vše fér, bez intrik. Taková je moje filozofie.

O tom, jak to celé KONKRÉTNĚ probíhá, Vás rád informuji po telefonu. Vše Vám vysvětlím, tak abyste mohli mít jistotu, že ve mně vložená důvěra je opravdu na místě.1/ VÝBĚR VOZU
Svědomitě vybírám.
Každá věc, ať už je to cokoli, má nějakou svoji hodnotu a není možné ji koupit extrémně levněji. Pokud ano, vždy se velmi pravděpodobně dřív nebo později vyskytne problém. Výběr vozu tedy vždy se zákazníkem konzultujeme a dle celkového rozpočtu zvolíme takovou variantu, která bude pro klienta dostupná, reálná. Původ vozu musí být vždy z Německa a od prověřeného prodejce – partnera, nebo klidně naslepo, ale stále platí prověřený prodejce. Cena za mou službu je stále stejná, čili je mi v uvozovkách opravdu jedno, za kolik vůz nakupujeme, důležitý je celkový výsledek – Vaše spokojenost na konci. Pokud se rozpočet a představa neshodují (ceny aut v ČR jsou z všem známých důvodů naprosto odlišné), rád vše prokonzultuje a poradíme se o úpravě parametrů, případně náhradní variantě.

2/ PŘED DOVOZEM
Ověřujeme vozy.
Jakmile máme konkrétní vůz vybraný, víme kde se nachází, jaké má parametry, kolik stojí apod., následuje ověření. Ověřujeme dle různých serverů a v případě Audi, VW, Škody, Fordu apod. ověřujeme i servisní historii, když přesně víme položkově, co bylo s daným autem v průběhu jeho života děláno. Eliminujeme riziko předchozí havárie, stočených kilometrů, větší technické poruchy, která by se mohla vleknout i do budoucnosti. Výpis samozřejmě k vozu dostanete. Každý vůz musí mít prokazatelnou historii. Jakmile ji nemá, auto mě automaticky ani nezajímá.

Záloha a smlouva je Vaše jistota.
Pakliže vše sedí, následuje záloha a paralelně s ní Smlouva o dovozu vozidla ze zahraničí. Konkrétní podmínky Vám rád vysvětlím po telefonu.

3/ NÁKUP VOZU
Vše důkladně společně se zkušeným mechanikem zkontrolujeme, po celou dobu s Vámi neustále komunikujeme.
Na místě auto vždy změříme digitálním měřidlem laku, kdy v jednotkách tisícin milimetru přesně rozpoznáme, zda má auto originální lak nebo bylo místy opravené z důvodu optického poškození nebo zda došlo k většímu incidentu, kdy přesně dokážeme lokalizovat předchozí problém a určit, co se s vozem dělo. Zkontrolujeme také všechny řídící jednotky vozu. Zjistíme tak případné elektronické a na to navazující mechanické poruchy, odhalíme případně manipulaci s tachometrem. Máme nejmodernější software. Zkontrolujeme optický stav, technický stav, provedeme důkladnou zkušební jízdu.
VY rozhodujete.
Po sdělení všech informací Vy sami rozhodnete o koupi či nekoupi vozu.

4/ PLATBA VOZU, DOKUMENTY, DPH
Nemusíte si dělat starosti.
Ani ohledně výměny EUR, ani ohledně veškerého papírování, ani nemusíte u vozů, které mají odečet DPH, řešit veškerá hlášení o importu a exportu, kauce, zasílání potvrzení o převozu vozidla apod. Vše zařídíme my.

5/ AUTO JE V ČR
Jakmile vůz dovezeme, opět se o nic nestaráte.
Provedeme zde další zkušební dlouhodobé jízdy a zajistíme kompletní dovozovou STK + měření emisí. Je možnost nabídnout Vám nezávazně kalkulaci zákonného pojištění i havarijního pojištění za výhodné ceny. Zde je opět potřeba mít pojistku, která má smysl a neřídit se ceníkem pojistek na internetu. Máme možnost zajistit i servis vozu za režijní náklady v rámci celé služby dovozu vozidla ze zahraničí. Výsledkem je hotové auto, pro které si už jen dojedete. Odjíždíte buď na převozní značce, nebo Vám můžeme vyřídit i registrační značky.

6/ PŘEVZETÍ VOZU
Bez obav můžete vyrazit do Klatov. Přijet můžete s rodinou, kamarádem, klidně i automechanikem. Pokud nemáte „odvoz“, pak vůbec není problém přijet vlakem nebo autobusem a samozřejmě pro Vás v daný čas dojedu. Vůz společně prohlédneme, vše Vám vysvětlím, ukážu funkce vozu a pak už jen na kávu do kanceláře, kde dostanete kompletní složku se všemi dokumenty k Vašemu novému vozu. Předáním vozu naše komunikace nekončí. Kdykoli pak můžete zavolat nebo zajet a rád vždy pomohu, vyskytl-li by se v budoucnu nějaký problém nebo klidně jen běžný servis. U nás máte vždy dveře otevřené.

No a pak už jenom jezdit a jezdit 